Skip links
Informacija pirkėjui

LOFTO ĮSIGIJIMO TVARKA

LOFTO PASIRINKIMAS

Pasirinkę Jus dominantį loftą, susisiekite su pardavimų atstovu, apžiūrėkite bei išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį loftą.

LOFTO REZERVACIJA

Jums patikusį loftą galite rezervuoti žodžiu. Ši žodinė rezervacija galioja 5 darbo dienas. Jei Jūsų išsirinktą turtą 5 dienų bėgyje norės įsigyti kitas klientas, informuosime Jus ir suteiksime pirmumo teisę.

PRELIMINARIOS PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES PASIRAŠYMAS

Nusprendę įsigyti loftą, suderinkite pasirašymo datą su pardavimo atstovu. Pasirašius sutartį, per nurodytą laiką perveskite pradinį įnašą į pardavėjo nurodytą banko atsiskaitomąją sąskaitą.

BŪSTO PASKOLOS KREDITAVIMO PATVIRTINIMAS BANKE

Jei turtas įsigyjamas su banko paskola, atvykę į banką pateikite banko atstovui preliminarios pirkimo – pardavimo sutarties projektą. Banko atstovas suformuos Jums būsto paskolos pasiūlymą arba išduos garantinį raštą dėl kredito suteikimo. Sutartis su banku dėl paskolos arba garantinis raštas Pardavėjui yra pateikiamas ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki notarinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo.

TURTO APŽIŪROS AKTO PASIRAŠYMAS

Pasibaigus projekto statybų darbams, informuosime Jus apie galimybę pasirašyti turto priėmimo-perdavimo aktą, kurį pasirašyti būtina ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienas iki notarinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo.

NOTARINĖS PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES PASIRAŠYMAS

Notarinė sutartis sudaroma Pardavėjo nurodytame notarų biure. Pasirašydami notarinę pirkimo-pardavimo sutartį su savimi turėkite galiojantį asmens tapatybės dokumentą bei kredito sutartį (jeigu turtą įsigyjate su banko paskola). Po sutarties sudarymo Jums perduosime visą dokumentaciją bei Jūsų lofto raktus. Notarinės sutarties sudarymo išlaidas apmoka klientas.

NUOSAVYBĖS REGISTRAVIMAS REGISTRŲ CENTRE

Po notarinės sutarties sudarymo, notaras įregistruos įsigyto turto nuosavybę Registrų centro elektroninėje sistemoje Jūsų vardu.

TURTO ĮKEITIMAS – HIPOTEKOS LAKŠTO PASIRAŠYMAS

Jei turto įsigijimą kredituoja bankas, perduokite bankui pasirašytą notarinės pirkimo-pardavimo sutarties kopiją ir būsite nukreipti pas banko notarą, kur pasirašysite įkeitimo lakštą. Sandorį notaras įregistruos Hipotekos skyriuje. Gavęs patvirtinimą iš Hipotekos skyriaus apie turto įkeitimą, bankas perves Pardavėjui sumą už įsigyjamą turtą.

PAŽYMA APIE VISIŠKĄ ATSISKAITYMĄ

Atsiskaičius, išduosime Jums pažymą, patvirtinančią apie visišką atsiskaitymą. Išduota pažyma turi būti registruojama Registrų centre.

PO NOTARINĖS PASIRAŠYMO

Sudarysite tiesiogines paslaugų sutartis su elektrą, šilumą ir vandenį teikiančiomis įmonėmis.

Liko neatsakytų klausimų?

SUSIPAŽINKIME

Mielai atsakysime į visus su LOFTO įsigijimu susijusius klausimus! Jums patogiu laiku, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais ir mūsų komanda padės susigaudyti pirkimo procesuose.

Parašykite mums

info@memelioloftai.lt

Susisiekime telefonu

+370 608 48888

Explore
Slinkti